בלוג מאמרים ומידע מקצועי בנושא סקס ואהבה

סיפורי סקס

11 תנוחות סקס נעימות ומהנות לזוגות

לכל הזוגות צריך להיות רפרטואר של תנוחות סקס נעימות ומהנות לבחירה כדי לשמור על חיי המין שלהם רעננים ומעניינים. מעדין ואיטי ועד מחוספס ומהיר, 11 תנוחות המין האלה מושלמות לזוגות שרוצים לחקור את אזור ההנאה והנוחות האישי שלהם. בין אם שניכם חוקרי מין מנוסים או רק מתחילים, תנוחות המין האלה בוודאי ידגדגו את דמיונכם.

1. הכפית
זה נהדר לזוגות שנהנים להיות קרובים ולהתכרבל. תנוחה זו היא לא רק אינטימית אלא גם מרגיעה. המקבל שוכב על צידם כשהנותן מתכרבל מאחוריהם ונכנס מאחור. תנוחה זו אידיאלית לזוגות שמרגישים מאוד בנוח אחד עם השני ולא רוצים להיות פעילים מדי.

2. הכיסא
זוהי עמדה מצוינת כאשר אתה מחפש משהו קצת יותר נועז. המקבל יושב על כיסא כשרגליו פרושות לרווחה כדי שהנותן יוכל להיכנס מבין רגליו. זה נהדר אם לשניכם יש כוח טוב בפלג הגוף העליון, מכיוון שהנותן חייב להיות מסוגל להחזיק את עצמו ולספק דחיפה עדינה.

3. פרח הלוטוס
עמדה זו היא נהדרת עבור זוגות המעוניינים להיות יצירתיים. בן הזוג המקבל נשכב לאחור ומביא את רגליו כלפי מעלה לכיוון החזה או הכתפיים בעוד הנותן כורע לפניהם ונכנס מלפנים. זה נהדר עבור אנשים שאוהבים להיכנס לתנוחות מורכבות יותר וצריכים להתמקד בשליטה ובטכניקות כמו רכיבה ודחיפה.

4. יאב יאם
Yab Yum הוא נהדר עבור זוגות שרוצים לקחת את הזמן שלהם באמת להתענג על כל רגע בזמן שהם חוקרים. בתנוחת יאב יאם, בן הזוג המקבל יושב על הרצפה ומשלב את רגליו כשהנותן מתיישב על ברכיו כשפניו אליהם. זה נהדר אם שניכם רוצים להיות מסוגלים ללטף אחד את השני וליהנות מתנועות איטיות ונלהבות.

5. המספריים
זה נהדר לזוגות שרוצים להוסיף קצת שעבוד קל לתערובת. בתנוחת המספריים, הנותן שוכב על גבו ובן הזוג המקבל קושר אותם בתנועה דמוית מספריים. זה יכול להיות מוגבר על ידי שימוש באזיקים או כיסוי עיניים עבור המקלט. עמדה זו גם דורשת משני בני הזוג כוח, גמישות וקואורדינציה טובה כדי לשמור על המומנטום.

6. הפרפר
הפרפר הוא תנוחה נהדרת לאנשים שמרגישים בנוח עם מהלכים אקרובטיים מעט. בן הזוג המקבל שוכב על גבו ומרים את רגליו כשהנותן עומד או כורע על ברכיו בקצה המיטה או הספה ונכנס מלמעלה. זה נהדר אם המקבל נהנה להיות מסוגל לשאת את התנועות והנותן נהנה משליטה.

7. הנדנדה
הנדנדה היא מיקום נהדר לזוגות שנהנים מתנועה הרפתקנית. הנותן שוב שוכב על גבו כשהשותף המקבל חוגר אותו מלמעלה. ההבדל הוא שהשותף המקבל נע מעלה ומטה בתנועה דמוית נדנדה. זה יכול להיות מוגבר עם משהו כמו טבעת רוטטת עבור הנאה אפילו יותר.

8. הגשר
הגשר נהדר לזוגות שמחפשים להוסיף עוד כוח ליבה לתערובת. בן הזוג המקבל שוכב על גבו כשהנותן חוגר אותו מלמעלה בתנועת גשר. הגשר מושלם לזוגות שנהנים מגישה אתלטית יותר לסקס ורוצים להשתמש בכוח הגוף שלהם כדי לנוע ולדחוף אחד עם השני.

9. המריצה
המריצה נהדרת לזוגות המחפשים ריגושים נוספים. בן הזוג המקבל נכנס לתנוחת מריצה, שם הוא נתמך על ידי ידיו ורגליו כאשר הנותן אוחז במותניו מאחור ודוחף פנימה והחוצה. תנוחה זו נותנת לנותן הזדמנות לחדור עמוק יותר, כמו גם להוסיף גיוון למיצוב של השותף המקבל.

10. הקאוגירל
קלאסי, תנוחת הבוקרים נהדרת לזוגות שרוצים משהו קלאסי עם היכולת לערבב דברים. בן הזוג המקבל חוגר את הנותן מלמעלה ברגליים פתוחות לרווחה. תנוחה זו מציעה למקלט את ההזדמנות לנוע ולשלוט במהירות ובעומק החדירה.

11. המחרשה
המחרשה נהדרת לזוגות שנהנים מגישה אקרובטית יותר למין. בן הזוג המקבל שוכב על גבו ואז מרים את רגליו מאחורי ראשו בעוד הנותן כורע לפניהם ונכנס מלפנים. זה נהדר אם שניכם נהנים מגישה מאומצת ואתלטית למין ויכולים להתמודד עם קצת יותר גמישות ושליטה.

אלה 11 cozeys ותנוחות סקס כיף לזוגות מציעים נקודת התחלה מצוינת

אולי גם תאהב