בלוג מאמרים ומידע מקצועי בנושא סקס ואהבה

סיפורי סקס

עשרה ספרים מדהימים על ספרד

ספרד היא מדינה מדהימה עם תרבות תוססת והיסטוריה עשירה. עם כל כך הרבה מה לחקור, אין פלא שכל כך הרבה סופרים קיבלו השראה לתעד את מסעותיהם וחוויותיהם בחצי האי האיברי. מרומנים ועד ספרי היסטוריה, יש שפע של ספרות זמינה שצוללת לתוך התרבות וההיסטוריה של ספרד. הנה, נסתכל על 10 הספרים הטובים ביותר על ספרד.

החל מהקלאסיקה, "למי מצלצל הפעמון" של המינגוויי הוא רומן בדיוני היסטורי שלוכד את העוצמה הקיצונית של מלחמת האזרחים בספרד. מנקודת מבט דרמטית, הפרספקטיבה ההיסטורית של הרומן הזה מעניקה לקוראים מבט אותנטי אל מעמקי הסכסוך ורוחו של העם הספרדי.

בשביל משהו קצת יותר קליל והומוריסטי, "נסיעה לאיבריה" מאת ג'יליאן קנטור הוא סיפור העוקב אחר נכדה אהובה במסעה לספרד כדי לחקור את עברה של המדינה ולגלות את ההיסטוריה של משפחתה. ספר זה משלב את הכיף של הרפתקת מסע עם מבט נרחב על המדינה עם ראיונות ושיחות אינטימיות עם המקומיים.

מטיילים המחפשים מבט מודרני על התרבות הספרדית צריכים לבחור פנלופה ליווינגסטון של מלאכת החיים בספרד: האמנות והאמנות של החיים והתרבות הספרדית. ספר ייחודי זה משלב מקרי מבחן עם פרשנויות כדי לספק מבט מפורט על הארץ כיום.

מי שמחפש גישה אקדמית יותר צריך לקרוא את ספרו של פול פרסטון "השואה הספרדית: אינקוויזיציה והשמדה בספרד של המאה העשרים". מסמך נרחב זה בוחן את זוועות מלחמת האזרחים בספרד, כולל הלקחים שיש לה לעולמנו המודרני.

עבור גולים החיים בספרד, שרה בירד בבית בספרד הוא ספר שתוכנן במיוחד כדי לדון ברגשות ובחוויות הייחודיים של החיים במדינה. באמצעות סיפורים מקסימים, המחבר לוכד את התרבות והיופי הייחודיים שיש לספרד להציע.

אם אתם מחפשים משהו קצת יותר פוליטי, "שעת הקריאה של הכבשים: רומן על ספרד של פרנקו" מאת מרס רודורדה הוא רומן נועז המתרחש בתקופת שלטונו של פרנקו ושופך אור על החברה הפטריארכלית והמתוחה של התקופה.

בינתיים, מי שמתעניין בתרבות של העם הספרדי צריך לבחור אמנות וחיים בספרד על ידי סימור דה ריצ'י. ספר זה, שפורסם בשנת 1910, צולל לתוך התרבות וחיי היומיום של אזרחי ספרד, מתענוגות קולינריים לפסטיבלים. יהודי ספרד

צריכים ללמוד את ספרה של יולנדה אמרי "יהודי ספרד: היסטוריה של החוויה הספרדית". ספר היסטורי זה בוחן יותר מ -500 שנות היסטוריה של יהדות ספרד. זהו מבט מפורט על אחת הקהילות העתיקות ביותר באירופה.

לאחר מכן, לקורס מזורז בספרות ספרדית, יצירתו של אנטנאס סיליקה: רומן המבוסס על חייו של חואן רמון חימנס היא הבחירה המושלמת. יצירה ייחודית זו בוחנת את חייו של אחד הסופרים האהובים ביותר בספרד, המתרחשים באחת התקופות הסוערות ביותר בהיסטוריה הספרדית.

לבסוף, אם אתם מחפשים משהו קצת יותר אופטימי, "בית הרוחות" של איזבל איינדה הוא סאגה משפחתית המתרחשת בעיירה בדיונית בצ'ילה המושפעת רבות מהתרבות הספרדית. הרומן הכתוב להפליא הזה שוזר את הדמויות יוצאות הדופן בתוך סיפור שובה לב.

עשרת הספרים הפנטסטיים האלה על ספרד מציעים משהו לכולם. עם מגוון כה מגוון של ז'אנרים וסיפורים, הקוראים יכולים לחקור תרבות, היסטוריה, פוליטיקה, ספרות ואפילו אוכל במדינה מדהימה ייחודית זו. שימו את ידיכם על אחד הספרים המרתקים האלה והתאהבו בספרד. ואם תרצו להתאמן על ספרדית, חפשו דירות דיסקרטיות בצפון עם בחורות לטיניות.

אולי גם תאהב