בלוג מאמרים ומידע מקצועי בנושא סקס ואהבה

סיפורי סקס

סטיבן קינג חוזר עם הסיפור המצמרר של הולי: ביקורת

סטיבן קינג הוא ללא ספק אחד מסופרי האימה הידועים ביותר בעולם. הרומנים שלו השפיעו על ז'אנר האימה וספריו היו זה מכבר פסגת האימה. אחרי שלקח שנים רבות מסצנת האימה, סטיבן קינג חזר השנה עם הרומן המותח החדש שלו, "הולי". הרומן הזה לוקח את הקוראים למסע שהוא גם מרגש וגם כואב רגשית לחוות.

הולי מספר את סיפורו של דאג קלייטון, איש משפחה, שמצא את עצמו לכוד בביתו על ידי ישות מסתורית שלבשה צורה של ילד. הבת הצעירה של המשפחה, הולי, היא היחידה שיכולה לראות את הישות, ועד מהרה היא מתחילה לייסר את דאג בדרכים שהוא מעולם לא יכול היה לדמיין. ככל שהזמן עובר, הישות מתחילה להיות חזקה יותר והיא מתחילה במהירות לתמרן את פעולותיה של משפחת קלייטון, וכתוצאה מכך תוצאות הרות אסון.

הרומן עוקב אחר דאג כשהוא נלחם נואשות לקחת את משפחתו מהזוועה הכאוטית שהם מתמודדים איתה. כבר מההתחלה ברור שסטיבן קינג כתב סיפור אימה אפל ומותח יותר מאי פעם. הספר מלא במתח מטלטל כאשר הקוראים עוקבים אחר ניסיונו של דאג להערים על הישות ולהגן על משפחתו. זה סוג האימה שסטיבן קינג ידוע בו, והוא בהחלט לא מאכזב.

לצד המתח האינטנסיבי, קינג חושף את הקוראים לרגעים קורעי לב רבים שתופסים את מרכז הבמה לאורך הרומן. תיאורו של קינג את הקשר העוצמתי בין אב לבתו מכמיר לב במיוחד, והרגעים האלה מקלים על ההזדהות עם דאג ומשפחתו. קוראים רבים ימצאו את עצמם מתחברים לדמויות ולמאבקים שלהן בדרכים שמעולם לא יכלו לצפות.

הרומן מגיע במהרה לסיום בלתי נשכח, עם סדרה של פיתולי עלילה מדהימים שישאירו את הקוראים מנחשים עד הסוף.

כאחת מיצירותיו האחרונות של סטיבן קינג, הולי בטוח תיקח את הקוראים למסע מלא מתח, רגש וכזה שאי אפשר לשכוח. זהו סוג של רומן אימה שקינג מפורסם בו, ומי שחווה אותו בטוח יישבה במורכבותו. מעריציו של סטיבן קינג, כמו גם קוראי אימה בכלל, צריכים לקרוא את הולי כדי לחוות סיפור יוצא דופן מלא אימה ורגש מרתק.

ואם הספר גרם לכם להיות קצת מתוחים, אולי אתם זקוקים לאיזה עיסוי אירוטי משחרר. 

אולי גם תאהב