בלוג מאמרים ומידע מקצועי בנושא סקס ואהבה

סיפורי סקס

ממקסמים את ארונות הגברים למקסימום סטייל

ארגון ארון קטן יכול להיראות כמו משימה מרתיעה, במיוחד אם אתם אורזים בגדי עסקים ופריטי לבוש אחרים באזור קטנטן. למרבה המזל, ישנם צעדים רבים שתוכלו לנקוט כדי להפיק את המרב מהארון הקטן שלכם, ללא קשר לגודלו. אם אתה גבר שמחפש דרכים למקסם את החלל והסטייל בארון הקטן שלך, הגעת למקום הנכון.

ראשית, הוציאו כל פריט לבוש מהארון והניחו אותו בערימות מסודרות. תצוגה ברורה של כל הפריטים בבת אחת יכולה לעזור לך לקבוע אילו פריטים חיוניים ואילו פריטים ניתן למחזר, לתרום או לזרוק. כשאתם מחסירים פריטים מהארון, זכרו פריטים שניתן לערבב ולהתאים, כמו חולצות ומכנסיים, ופריטים שלא לבשתם לנצח.

לאחר סיום הניקוי, הגיע הזמן להתארגן. השקיעו בקולבים שיכולים "להכפיל את עצמם" מכל צד, מה שמאפשר מקום כפול ורב לתליית פריטי הלבוש שלכם. השתמש במארגני סלים ומחיצות מדפים, כגון מתלי נעליים נשלפים, כדי לנצל את מלוא עומק הארון. שקלו להשתמש במתלים מעל הדלת עבור פריטים קטנים, כמו גרביים, כובעים ותחתונים. עם קצת יצירתיות, אתה יכול לנצל כל פינה קטנה לאחסון!

פתרון חכם נוסף הוא לבצע החלפת בגדים עונתית כדי לנהל טוב יותר את החלל. בתחילת כל עונה, עברו על הבגדים שלכם ואחסנו פריטים עונתיים לשימוש עתידי. אל תשכח ליצור תוויות שיעזרו לך לזהות את הפריטים המאוחסנים לגישה קלה מאוחר יותר.

לבסוף, כדי להוסיף נגיעה של סטייל לארון מבלי להתפשר על מקום, אבזר את החלק הפנימי עם נגיעות דקורטיביות ייחודיות. ניתן לתלות מראה כדי לתת אשליה של ארון גדול יותר או להוסיף לוח שעם לתוספת אחסון וממד. קולבי וינטג' כמו קטיפה ומקושטים יכולים גם הם להעניק לארון שלכם מראה אישי.

על ידי ביצוע השלבים הפשוטים הבאים, תוכלו להפיק את המרב מכל חלל ארונות קטן שיש לכם ולהישאר מאורגנים לאורך זמן. עם כמה טיפים ארגוניים, קצת מאמץ וכמה דגשים דקורטיביים, תוכלו למקסם בקלות את הסגנון והחלל בארון הקטן שלכם.

ואם אתה כזה גבר עם סטייל, אתה גם זקוק לבילויים עם סטייל כמו למשל נערות ליווי בקריות

אולי גם תאהב