בלוג מאמרים ומידע מקצועי בנושא סקס ואהבה

סיפורי סקס

הזדמנויות עבודה לנשים בסיאטל

נתונים סטטיסטיים אחרונים מצביעים על כך שסיאטל היא מקום עבודה אטרקטיבי יותר ויותר לנשים, עם הזדמנויות עבודה במגוון רחב של תעשיות וכלכלה חזקה. בפרט, העיר הופכת למרכז מרכזי לנשים יזמיות, עם יותר ויותר עסקים בבעלות נשית פורחים. כאן, אנו בוחנים מדוע סיאטל מוכיחה את עצמה כמקום נהדר לעובדות, עם סקירה כללית של הזדמנויות העבודה הזמינות לנשים.

עלייתה של סיאטל תודלקה במידה רבה על ידי תעשיית הטכנולוגיה, ומגמה זו באה לידי ביטוי בנהירה של עובדות טכנולוגיה לעיר. בשנת 2017, מספר המשרות הטכנולוגיות שפורסמו בסיאטל על ידי חברות כמו אפל, מיקרוסופט ואמזון עלה ב -43%. חברות ענק אלה מתחרות כעת עם סטארט-אפים קטנים יותר, שמציעים גם מגוון משרות טכנולוגיות לנשים מוכשרות מפתחות תוכנה. יתר על כן, טכנולוגיה כבר לא עוסקת רק בקידוד; יש ביקוש גובר למיומנויות בשיווק, ניתוח, UX וניהול פרויקטים.

סיאטל היא גם מקום עבודה אטרקטיבי לנשים בתחום הפיננסי, עם מוסדות פיננסיים גדולים רבים שיש להם נוכחות בעיר. ואכן, המגזר הפיננסי של סיאטל הוא השישי בגודלו בארה"ב, ומספק הזדמנויות עבודה לבעלי רקע בבנקאות, חשבונאות והשקעות. הזדמנויות עבודה אלה אינן מוגבלות רק לתפקידים מסורתיים, כאשר סיאטל רואה גידול במספר משרדי רואי החשבון בבעלות נשים ושירותי ניהול עושר.

בנוסף למגזרי הטכנולוגיה והפיננסים, מגזר הבריאות של סיאטל הפך לאזור של צמיחה משמעותית בשנים האחרונות. עם ספקי רפואה גדולים כמו לייק יוניון מדיקל ובית החולים לילדים סיאטל שבסיסו בסיאטל, העיר היא ביתם של מספר רב של משרות בריאות. הזדמנויות עבודה אלה כוללות משרות בסיעוד, מעבדה ומחקר, כמו גם בתחומים רבים אחרים. נשים בסיאטל יכולות גם למצוא עבודה ככתבות רפואיות, אנשי בריאות ובטיחות, ואפילו במכירות ושיווק רפואיים.

לבסוף, סיאטל הפכה למרכז מרכזי של יזמות, עם נשים יזמיות רבות שמקימות חנויות בעיר. ארגונים ותוכניות רבות הוקמו כדי לתמוך בנשים בעלות עסקים, כגון WEN NW, המספקת מענקים, אימון ומנטורינג לבעלי עסקים המעוניינים להשפיע לטובה בקהילה. עם כל כך הרבה מיקוד ותמיכה, אין פלא שמספר העסקים בבעלות נשים בסיאטל ממשיך לגדול שנה אחר שנה.

עוד תחום שזוכה להצלחה כאן הוא הליווי. זה רק טבעי שמרכז עסקים הומה יזדקק למלוות ברמה גבוהה. לא אחת נשים העובדות בתור נערות ליווי בבת ים שואפות להגיע לכאן.   

בסך הכל, ברור כי סיאטל היא עיר מצוינת עבור מחפשות עבודה. ממגזרי הטכנולוגיה והפיננסים ועד בריאות ויזמות, נשים יכולות למצוא הזדמנויות עבודה במגוון תחומים. עם תוכניות ויוזמות תומכות שהוקמו כדי לעזור לנשים להצליח בכוח העבודה, מעולם לא היה זמן טוב יותר לחפש עבודה בסיאטל.

אולי גם תאהב