בלוג מאמרים ומידע מקצועי בנושא סקס ואהבה

סיפורי סקס

גינון וסקס? זרעו את זרעי העונג!

כשאתם חושבים על גנים, מה בדרך כלל עולה לכם בראש? ניחוחות מתוקים, צבעים עזים ואווירה שלווה, כמובן. אבל מה עם סקס בגינה? אמנם לא הפעילויות הנפוצות ביותר הקשורות לגינון, קיום יחסי מין בגינה יכול להיות חוויה מרעננת ומהנה באופן מפתיע.

יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שיוצאים לטיול בחוץ. ראשית, הקפידו לבדוק את החוקים באזורכם, שכן ייתכנו תקנות האוסרות על גילויי חיבה פומביים, ואפילו חוקים המחייבים אתכם לשמור על חלקים מסוימים של הגן פרטיים. זה אולי מובן מאליו, אבל יש לשמור על דיסקרטיות וכבוד לאחרים, כך שלא תמצאו את עצמכם עם קהל בלתי צפוי!

לאחר מכן, אתה צריך להחליט איזה סוג של סביבה אתה רוצה לקיים יחסי מין. בין אם אתם רוצים מפגש רומנטי בין עצי החצר האחורית שלכם, ובין אם אתם מעדיפים את האפשרות הנועזת יותר של פעילות לאור ירח בגינה הקדמית שלכם – הבחירה היא שלכם. אבל מה הופך את קיום יחסי המין בגינה לכל כך מיוחד?

בתור התחלה, הסביבה הטבעית יכולה לספק תחושה מוגברת של עוררות. מהצלילים הטבעיים של ציוץ ציפורים ועד לתחושות המישוש של דשא ואדמה, שהייה בחוץ יכולה לעורר את החושים בדרכים שסקס בתוך הבית אולי לא. בנוסף, הסתגרות בסביבת גינה יכולה להוסיף מאוד לתחושת הפרטיות והאינטימיות, ולגרום לכם ולבן זוגכם להרגיש מרוחקים מכל הסחות הדעת החיצוניות.

עם זאת, חשוב להרגיש בנוח לפני כל פעילות מינית. אם זו הפעם הראשונה שלך, בחר מיקום שגורם לך להרגיש בטוח ובטוח. התחלה עם מרחב מוגן יותר (כמו חצר אחורית או גינה) יכולה להפוך את החוויה למהנה יותר, שכן הסביבה יכולה לספק שכבה נוספת של ביטחון.

כמו כן, הקפידו להתייחס למשחק החוץ שלכם כאילו היה פנימי – קונדומים, חומר סיכה, מגבות ובגדים להחלפה הם חיוניים! כדי להבטיח הנאה רבה עוד יותר, וכדי להפחית את הסיכון לפציעה מחפצים חדים או חרקים, השתמש בשמיכה או כיסוי קרקע לתמיכה ונוחות.

לבסוף, אל תשכחו לעשות שימוש בצמחים ובנוף לגירוי נוסף. שילוב פרחים, עלווה וגפנים במשחק המין שלך יכול ליצור חוויה ייחודית ונלהבת באמת. החל מחיבוקים בשרניים בשיח ורדים וכלה בעשיית אהבה נמרצת בין תלתלים, תוכלו לחקור ולהתנסות עם החי והצומח של הגינה שלכם כדי ליצור חקירה מספקת באמת של הנאה.

בין אם אתם מחפשים מקום מסתור רומנטי או ריגוש הרפתקני, קיום יחסי מין בגינה יכול להיות חוויה אינטימית ומלהיבה להפליא. אז וודא שאתה זורע את זרעי העונג ונהנה מפירות המאמץ הנלהב שלך! כמובן שזה לא מתאים לכולם, רבים מעדיפים דירות דיסקרטיות בחיפה

אולי גם תאהב