בלוג מאמרים ומידע מקצועי בנושא סקס ואהבה

סיפורי סקס

אבא שלי תפס אותי מזיין נערת ליווי

אבא שלי תפס אותי מזיין נערת ליווי שלא ציפיתי שאמצא את עצמי במצב הזה. כשגדלתי, תמיד ידעתי את הסיכונים הכרוכים ברמאות. ראיתי ממקור ראשון את הנזק שזה גרם ואת הכאב שזה גרם למשפחות. אבל כשהייתי בקולג', פגשתי אנשים חדשים וחקרתי את העולם, מצאתי את עצמי נמשכת לעולם נערות הליווי.

בהתחלה זה נראה כמו לא עניין גדול. יכולתי לשלם עבור כמה שעות של הנאה וכל הצרכים שלי נענו. ללא מחויבות. זה היה משהו שציפיתי לו כל שבוע. חשבתי שאוכל לשמור את זה בסוד, אבל בסופו של דבר, אבא שלי גילה את זה והייתי נבוך.

האמת היא שאף פעם לא רציתי לאכזב את אבא שלי. הוא עבד קשה כדי לגדל אותי ומעולם לא רציתי לאכזב אותו. כשהוא גילה את זה, ידעתי שהוא נפגע. יכולתי לראות את זה בעיניים שלו. הוא שאל אותי מה דעתי. לא יכולתי לענות. התביישתי.

אבל במקום לכעוס, אבא שלי פשוט חיבק אותי ואמר לי שהוא עדיין אוהב אותי. שהוא מאוכזב ושהוא יהיה שם כדי לעזור לי לעבור את זה. הייתה לנו שיחה קשה באותו לילה, אבל הבנתי שמתחת לכל זה הוא עדיין מאמין בי, לא משנה מה.

האהבה והסבלנות של אבא שלי נתנו לי את הכוח לעשות בחירות טובות יותר. הפסקתי להשתמש בנערות ליווי, ובמקום זאת מיקדתי את האנרגיות שלי בעיסוקים משמעותיים יותר. הקפתי את עצמי באנשים חיוביים ובניתי את חיי מחדש. חתכתי את ההשפעות הרעות והקפתי את עצמי באנשים שלא יובילו אותי בדרך הלא נכונה.

והכי חשוב, שמרתי על מערכת יחסים פתוחה וכנה עם אבי. הוא ידע שאני מנסה לתקן ותמך במאמציי. הרגשתי באמת מבורך שיש לי אבא שהיה כל כך מבין וסבלני.

החוויה הזו לימדה אותי המון שיעורים. רמאות רק תביא כאב לב. זה לא שווה את זה. אני עדיין רדוף על ידי הזיכרון של אבא שלי מגלה שאני רימיתי, אבל אני גם אסיר תודה על הזדמנות שנייה להתחיל מחדש. אני מקווה שאף אחד לא יצטרך לעבור את מה שעברתי, אבל אני גם אסירת תודה שקיבלתי את העזרה שהייתי צריכה כדי להפוך לאדם שאני היום.

כמובן שסיפור זה נכתב לפני הרבה שנים ומייצג תפיסות שמרניות. היום האבא ייקח את הבן שלו לבילוי ויספר לו הכל על דירות דיסקרטיות בתל אביב

אולי גם תאהב